Radyo ve Sohbet Odaları

yorum yok
30 okuma
23 Şubat, 2018
sohbet

Hüzün istilâ etmişti dört yanımı, ne yapacağımı bilmez ve neye nasıl karar vereceğimi düşünürken hep adı ortamlarımızda geçen muhabbet geldi aklıma.
Eski dostlar, arkadaşlar ve iş ortamlarımızda ki bağlarımız derken; sohbet ve muhabbet’e ihtiyaç duydum.
Aradım telekonferans ile eski dostları, arkadaşları, güzel günleri ve anılarımızı yad ettik, güldük, neşelendik, duygulandık…
Buluşmak veya bir ortam da görüşmek üzere karar aldık. Gel zaman, git zaman hepimizin hayatı Yeniden ve tekrar bir olabilmek adına yeni keşfettiğim bir radyo vesilesiyle sohbet ve muhabbet’e internet üzerinde de birlikte olabileceğimizi, görüşebileceğimizi, iletişim sağlayabileceğimizi düşündüm ve netsohbet.com ‘a muhabbet etmek üzere davet ettim.
Kırmadılar ve netsohbet.com’da sohbetimizi doya doya yapma başladık. Radyo’da müzik ve dinletiler eşliğinde keyfimize keyif kattık.
Nitekim bu buluşmamız bizleri birbirimize daha da bağladı. Artık sürekli ve her zaman görüşebiliyor, muhabbet.org’da muhabbet’in dibine vuruyor ve radyo ile müzik dinleyip coşuyorduk!
Yeni arkadaşlarımızında aramıza katılmasıyla bağlarımızı güçlendirdik. Bundan böyle sohbet ve muhabbet olarak ve şüphesiz radyo’nun inci sesleriyle eğlencemize, keyfimize keyif kattık. 🙂


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

sohbet

Bazı zaman sözün bittiği yerler vardır.Kimi zaman karşılık bile vermek ...

Sohbet odalarında son zamanlarda yaşanan aşklara değinelim. Son zamanlarda ...

sohbetin tarihçes

Sanal ve irc(internet relay chat)arasındaki ilişkiye bakalım mesela, insanlar ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?