Ana Sayfa > Sohbet Odaları > Canlı sohbet edilen arkadaşlık siteleri

Canlı sohbet edilen arkadaşlık siteleri

Internet üzerinde Arkadaş bulduran En iyi Online sohbet siteleri yada uygulamaları sizce hangileri ?

Sizde evde oturuken başka biri ile tanışabilir sohbet edebilir, hatta birçok kişi ile tanışıp arkadaş olabilirsiniz.
Sokakta, cafe’de veya herhangi bir Real ortamda arkadaş bulmakmı kolay? Toksa İnternet üzerindenmi?
Real hayatta dışarıda herhangi bir yerde bir insanla tanışabilmek ve arkadaş olabilmek birkaç özel yetenek veya cesaret özgüven gibi özellikler ister. Aynı zamanda karşıdaki kişinin o an ruh ve psikolojik olarak müsait olması’da gerekiyor. Bunların hepsini bir araya getirmek için bir nevi karşılıklı hoşlanma veya ışık görebilme gibi eylemler gerektiriyor.
Sanal bir alemde Online sohbet odalarında arkadaş bulma ihtimali ise Real hayata, çevreye göre çok yüksek. Evinde bilgisayar veya elinde cep telefonu olan herkes, Online internet chat sistemlerini kullanarak yeni arkadaşlar bulabiliyor.

Sonuçta chat sitelerine giren Kişiler herkesle muhabbet edebilmek için hazır durumda olduğundan aynı ortamda bizimle zaman geçirme amaçlı aynı ortamı paylaşıyor.

İntenet üzerinden kurulan diyaloglarda Kişiler birbirlerini göremedikleri için itici bir durum sezme şansları daha çok az.
Dış görünüşe çok önem kişiler bile bu tür mekanlarda ilk önce mecburen, karşısındaki kişinin sohbet seviyesi ölçüyor. Genel kültür veya karakter sahibi olup olamadığını diyalog ile çözmeye çalışıyor.
Online muhabbetlerde görünmezlik, insanlar üzerinde bir merak uyandırıyor. Bu merağı gidermek için önce diyalog kurmak gerekiyor. Sonuçta sanalda, insanlar sohbet etmeden, diyalog kanallarını kullanmadan birbirlerini görmek gibi bir şansa sahip değiller.

Sanal ve Real isminde ili farklı dünya.
Sanalda ve Real’de insanlar birbirlerini faklı metodlar ile yargılar ve algılarlar.
İnternetten yapılan tanışmalarda kişiler önce karakter kişilik üzerine yargılama yaparlar.
Real’de büyük çoğunluk dış görünüş önemsiz dese bile en önemli unsur dış görünüştür.
Dış görünüş ile yapılan değerlendirmede insanlar herhangi bir tanıma veya konuşma eylemine önceden karar verdikleri için, herhangi bir tanıma ihtiyacı duymayabilir. Bu durumda Online sanal sohbet odaları arkadaş bulma ve tanışma için çok daha avantajlı.

İlk önce diyalog kurarak yapılan etkileşimlerde kullanıcılar bazen dış görünümde muallakta kalsalar bile, yansıtılan karakter sayesinde, iletişimi kesmek yerine tanışma ve tanımaya daha yatkın bir olgu oluşabiliyor.

Face ve benzeri sosyal ağ sitelerinde arkadaşlık.
Bu tür sosyal ağ sitelerinde insanlar genelde aile ve akraba çevresi ile daha çok etkileşim ve paylaşımda bulunduğundan yeni insanlarla tanışma yazışma veya arkadaş eklemeye hemen hemen hiç sıcak bakmazlar. Aynı zamanda anlık söyleşiler yapılabilmesi için karşılıklı olarak uygun zamanda Online olunması gerekiyor. Görüldüğü üzere internet üzerinde birçok arkadaş bulma ve insanları tanıştırma, sohbet ettirme amaçlı bir çok uygulamalar mevcut. Bunun yanında bir çok iletişim proğramları’da bulunuyor. Bu tür uygulamalar içerisinde son dönemlerde mobil sohbet imkanı sunan çet siteleri diğerlerinden bir adım daha önde ve avantajlı görünüyor.

Online sohbet odalarımız arkadaş bulmanız, yeni tanışmalar ve sohbetler yapabilmeniz için sizlere kesintisiz bir hizmet vermeye devam edecek.

Etiketler: , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbete Bağlan

Mobil sohbetin keyfini bizimle yasayin.

Kesintisiz sohbet ve Müzik esliginde nezih sohbetler.

NetSohbet.Com Canlı sohbet edilen bedava arkadaşlık siteleri - NET SOHBET