Ana Sayfa > Sohbet Odaları > Chat Siteleri sohbet adabı

Chat Siteleri sohbet adabı

Chat Sitelerinde Edepli Olmak
İnsanlar chat siteleri üzerinden karşılıklı olarak sohbet etme fırsatı buluyor. Bu sayede hem yeni arkadaşlıklar başlıyor hem de insanlar yeni dostluklar kurma fırsatı yakalıyor. Ancak insanların sosyalleşme fırsatı bulduğu chat sitelerinde sohbet ederken bazı kurallara dikkat etmesi gerekiyor. Bu kurallar arasında; chat sitelerinde edepli olmak, yalan söylememek, insanların güveniyle oynamamak vb. gibi çok sayıda kural bulunuyor.
Elbette ki bu kuralların birçoğu site yönetimimiz tarafından belirlenen kurallar arasında bulunmuyor. Fakat ahlaki kurallar toplum genelinde değişmez bir bütün olduğu için site yönetimi olarak sitemiz üzerinden sohbet eden kişilerin bu kurallara riayet etmelerini bekliyoruz. Site yönetimi olarak sohbet esnasında küfürlü konuşmalara, gayri ahlaki davranışlara elimizden geldiği kadar fırsat vermemeye çalışıyoruz. Zaman zaman ufak tefek küfürler, tartışmalar site yönetimimizin de gözünden kaçabiliyor.
Küfür ya da hakaret yiyen şahıs bu durumu hazmedemediği için site yönetimine de zaman zaman bildirmekten çekiniyor. Böylece chat sitesi üzerinden sohbet etmek isteyen, kafasını dağıtmak isteyen bir birey hiç beklemediği bir tepki ile karşılaşabiliyor. Sorunu site yönetimine intikal ettirmek istemeyen çok değerli bir üyemiz belki bizim sitemiz üzerinden bir daha chat odalarına yapmayacak. Site yönetimi olarak bu noktada küfür eden kişiler, ahlaki kurallar göz ardı eden bireyleri tespit etmemiz durumunda sohbet sitemizden süresiz olarak uzaklaştırıyoruz.
Chat Sitelerinde Konuşma Adabı
İnsanların günlük hayatlarında karşısında bulunan kişiye nasıl bir hitap etme çeşidi varsa ya da günlük iletişimde olması gereken her ne varsa biz sitemizde etik olarak bunları görmek istiyoruz. Konuşma adabına dikkat etmeyen üyelerimizi önce uyarıyoruz. Yapılan uyarıya rağmen aynı şekilde konuşma tarzını sürdüren kişilerin de sitemizden uzaklaştırılması için kısa sürede gereken işlemi başlatıyoruz.
Sitemizde Bulunan Sohbet Odaları
Sitemizde kullanıcılarımızın tercihleri doğrultusunda birçok farklı sohbet odası bulunuyor. Böylece üyelerimiz diledikleri sohbet kanalına giriş yaparak sohbet etme fırsatı yakalıyor.
Ücretsiz Sohbet Hizmeti
Sitemize üye olan kullanıcılarımızdan sohbet etmeleri için herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Sitemize üyeliği bulunan veya üyeliği bulunmayan kişiler ücretsiz sohbet hizmetimizden yararlanabilirler.

Etiketler: ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbete Bağlan

Mobil sohbetin keyfini bizimle yasayin.

Kesintisiz sohbet ve Müzik esliginde nezih sohbetler.

NetSohbet.Com Chat Sitelerinde Edepli sohbet etmek