Ana Sayfa > Sohbet Odaları > Eski Mynet Sohbet

Eski Mynet Sohbet

ESKI MYNET SOHBET ODALARI
Uzun zaman önce irc macerasına son veren Mynet sohbet, şimdilerde değişik kategorilerde varlığını sürdürüyor. Genel olarak oyun eğlence dünyasına ağırlık veren bu platform irc’den elini ayağını çekmiş durumda. Kısaca eski mynet sohbet odaları artık bir tarih oldu. Neden tarih oldu diye merak eden bir çok insan bar. Bu merakı giderecek cevaplar bu yazıda. Peki eski mynet sohbet sitesine alternatif bir chat sitesi varmı? Öneri nedir? Mynet hakkında merak edilen sorularınızın tüm cevaplarına buradan ulaşabilmeniz mümkün.

Eski mynet sohbet odaları icerisinde çok iyi muhabbet ortamım vardı şimdi nasıl öyle bir ortam bulabilirim diyenlerin sayısı belkide iki elin parmaklarının sayısını geçmez. Ama nasıl oluyorda böyle kalabalık bir sunucuda ortam olamazki diyebilirsiniz!!
O hale açıklayalım. aşırı yoğun sunucuların yönetimi zordur. Kalabalık olan bir irc sunucusu burada kendi kurallarını uygulaması için akıl almaz sayıda Kanal op ve adminlerine ihtiyaç duyar. Öyleki bu kalabalık ortamda yetkili kadrosunu elit kişilerden oluşturmak için müneccim olmak gerekir. Hal böyle olunca, sözüm ona bunca useri ancak online zamanı yüksek olan kişilere emanet ederler.

Şu açıdan bir bakalım;
Online süresi en yüksek olan kimlerdir?
Bir maaş almıyor gelir elde etmiyor ama 24/7 chat kanalını takip ediyor !
Kimse kusura bakmasın, nerde işsiz güçsüz aylak varsa gelip sanalda milletin başına sanalda kral kesiliyor.

Bu açıdan bakınca kalabalık, takip ve yönetimi zor. giren çıkan belirsiz bir sunucu. Burada genelde baktığımızda kalabalık yönetim kadrosu sohbet ediyor. Bunlar 20 ile 50 arası değişen “@“ seviyesi ve üzeri olanlar. Bu arkadaşlar birde kendi aralarında gruplaşırlar. Gelde bunların içerisinde muhabbet et. Bu gruplaşma % halfop’undan tut Network adminine kadar gidiyor. Chat genel ekranında bunların önüne sohbetinizle espri ve yaklaşımınızla geçmeniz zor oluyor.
Gel gelelim eski mynet sohbet sitesinin haline! Yukarıdaki sebeplerden ve benzeri durumlardan kaynaklanan sorunların çözümü için başvurulan irc root adminleri demiyorum, domain sahibinin başının ağrımadık, diğer platformlar ile ilgilenecek zamanı irc’ e harcaması bu kategoriyi tüketti diye düşünüyorum. Şimdi yerinde farklı oyunlar, eğlence kanalları ile yola devam ediyorlar. Biraz da ticaretini düşünmüş olabilirler. birkaç elit sunucu harici sohbet sektörü gerçekten karın tokluğuna uğraşılan bir sektör konumunda.

Şu konuya değinmeden geçmeyelim. İnternet üzerinde, çet üzerine sürekli siteler açılıp kapanıyor. Kalıcı olanlar ve olmaya çalışanların %99 ‘luk kısmı ise biryerlere gelmek bu sektörden ekmek yemeden insanlara, bedava sohbet ertirmek için masraf yapıp zaman harcıyorlar. Büyük veya küçük sunucu demeden, userlere iyi yada kötü demeden
Herkes vaktini güzelce geçirmeye baksın. Kimse kimsenin emeğine ve ekmeğine göz dikmesin. Bu kanalların içerisinde tanışan evlenen, iyi arkadaş olan, kanka olan, sanaldan Real’e büyük adımlar atan insanların olduğunu hesaba katarak, ciddiye almanızı öneririm. Bu ortamlarda takılan arkadaşlar hangi sunucuda olursanız olun herkese saygılı olmaya özen gösterin.

Mynet = Benim netim.
Benim ‘ Netim’in beğenilen harbi hoş özelliklerini görmek için bize katılabilirsiniz. Muhabbet siteleri kategorisinde yer alan bu platformda mobil uyumlu olan mynet sohbet yeni sürüm javasız applet kullanıyoruz.
Sohbet sizi bekliyor. sitemizde Tanışalım, konuşalım güzel zamanlar geçirelim.

Özet olarak bu site sizin siteniz. Burada bulunduğunuz zaman süresince şahsiyetinizi olumlu sergilediğiniz her an, bir site sahibi gibi izlenim bırakmak elinizde. Herkese İyi söyleşiler.

Etiketler: , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?