Ana Sayfa > Genel, Sohbet Odaları > İngilizce sohbet

İngilizce sohbet

Netsohbet ekibi olarak İngilizce sohbet edebileceğiniz bir kanal hazırladık. 

Burda İngilizce öğrenebilir, İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Sohbet içerisinde konuşulan dil İngilizcedir. #ingilizce sohbet kanalı içerisinde başka bir dil konuşmak kanal kurallarına aykırıdır. Burada maksat İngilizce chat yapmak isteyen kullanıcılarına haksızlık edimemesidir.  

Ingilizce sohbet

Neden İngilizce öğrenmeliyim ? 

Bir dili öğrenmek o dili konuşan ülkeler ven insanlar ile iletişim kurabilme, farklı toplumların gelenek ve kültürlerini tanıma açısından önemlidir. Aynı zamanda bu dil konulan bir ülkede hayatınızı sürdürüyorsanız, bulunduğunuz yere entegre olmalısınız. Aksi taktirde yaşam standartlarınız düşük kalacaktır.

Sohbet odaları içerisinde birbirinden farklı kişiler, farklı seviyede İngilizce konuşup yazabiliyorlar. Burada öğreneceğiniz her kelime, sizin için dışarıdaki hayatınızda, iş yeri, alılveriş, gibi aktivitelerde önemli bir avantaj teşkil eder..   

Günümüzde bir çok eğitim sitesi, kitap cd yada farklı sesli yada yazılı uygulamalar ile  İngilizce birikimlerini ticarete dönüştürüp bir sektör haline getirdiler. 

Netsohbet IRC tabanlı sohbet odaları içerisinde ücret ödemeden bedava etkileşimlere katılabilirsiniz. 

Önemli Bilgi ve ipucu:

Yazışmaları bir Metin belgesine kayıt edip daha sonra kim kime ne demiş diye araştırma yapmak faydalı olabilir. Yada bir başla alternatif Google übersetzer sayfasını kullanarak faydalı zamanlarda geçirebilirsiniz. Bir yabancı dili öğrenmek için biraz çaba sarf etmek gereklidir. Bu yüzden azimli olmak herşeyin üstesinden gelmek için en önemli kriterdir.  

İngilizce sohbet odası, ileri düzeyde İngilizce bilen, Türçkeye son derece hakim yönetim ekibi tarafından özenle idame ettirilir. Burada diyalog kurmak için başka bir dil lütfen kullanmayınız. Eğer İngilizce dışında yazmak isterseniz ? 

Site içerisinde, Türkçe sohbet, eğlence, müzik hizmeti sunan radyo, ve diğer kanallardan faydalanabilirsiniz. Can you speak english ? 

Biz buradayız ve kullanıcılarımıza her zaman ihtiyaç duydukları alanda, kategorimiz sınırları içerisinde faydalı olmaya devam edeceğiz.  Netsohbet chat kanalları daha farklı dillerde sohbet odalarına da sahiptir. İngilizce, Almanca, Flemenkçe sohbet odaları kullanıcı için hizmet veriyor. 

Burası sadece bir sohbet sitesi değildir, aynı zamanda insanlara faydalı olabilecek konularda, içerikler hazırlar.

Site içerisinde bir yabancı dil seviyesi olarak ileri düzeyde olan arkadaşlarımız, yemi gelen ve öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza yardım edebilirler.  Daha iyi bir ortam elde etme adına, paylaşmanın çok güzel olduğu bilinci ile hareket eden herkese çok teşekkür ederiz. 

Etiketler: ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbete Bağlan

Mobil sohbetin keyfini bizimle yasayin.

Kesintisiz sohbet ve Müzik esliginde nezih sohbetler.

NetSohbet.Com İngilizce Sohbet, İngilizce Chat Odaları