Ana Sayfa > Genel, Sohbet Odaları > Kızla sohbet

Kızla sohbet

Kizla sohbet

Kızla sohbet edebilmenin püf noktaları.
Erkekler için kızlarla sohbet başlatabilmek ve sohbeti ilerletmek hakkında bazı ipuçlarını sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bir kızla muhabbet edebilmek için, belirli kriterler vardır. Eğer karşıdaki kişinin dikkatini çekebildiysek bu sadece bir artı puandır ve bu kadarı ile bu gemi yürümez.

Değişik ortamlarda muhabbet:

1- Real
2- Sanal

1-Real ortamlarda kızlarla muhabbet etmek
Bu en zor olanıdır. Bunun için Birkaç önemli duruş şekli gerekebilir.

1- Dış görünüş
Bu hususa ayrı bir parantez açmak gerekiyor. Her ne kadar kız yada erkek dış görünüşe aldanmamak ve iç güzelliğine önem vermek konusunda yüzeysel görüş belirtse’de bunlar genelde hemen hemen gerçeği yansıtmamaktadır. Her iki cins için önemli bir kriterdir. Sadece alçak gönüllülüğü elden bırakmamak, çok içten biri gibi davranmak adına klasikleşmiş birer sözden öte değildir.

Nasıl’ki bir erkek aslan, bulunduğu bölgeyi kendisine ait olarak ilan etmek için bulunduğu bölgeye kokulu bir sıvı bırakıyorsa, Erkekler’de dış görünüşte ilk etkiyi olumlu bırakmak için işte bu Benin dercesine, asil bir görünümü ilk yakın sözlü temasta bırakmalılar.

Temizliğe titizliğe önem vermek ; Açık ve net olmak gerekiyor beyler. Burun, göğüs ve kulak tüyleriniz dışarı taşmasın. yanaklar temiz ve sakal kirli olacaksa terbiye edilmiş olmalı. Dişler temiz, ve hafif bir deodorant kokunuz olmalı. Tamirci olsanız bile, siyah geçmeyen lekeler olsa bile Tırnaklar temiz kesilmiş olmalı.

2 – Kararlılık
Bir kız ile tanışmak yada sohbet başlatabilmek için kararlı olmak gerekiyor, kararlı değilsek zaten hiçkimsenin Ümit’lerini kırmaya gelmez hayat. hiç kimse ile gönül eğlendirmek amaçlı bir eylemi, insan vicdanı onaylamamalıdır.
Kararlı bir duruş ilk önce kendi güveninizi sağlama almanın ilk adımı olacaktır.

3- Cesaret
Kız ile göz göze gelindiğinde ne konuşacağını bilmek. Konuşma yeri ve zamanı uygun olduğunda fırsatı kaçırmamak ve cesur olarak sonuçlandırmak gerekir. başka türlü bir yaklaşım tarzı yoktur. Eğer bir helikopterle onun yanına inip bir çiçek verecek kadar bütçeniz yoksa ki muhtemelen yoktur, o halde bazı fırsatları harcamadan yaklaşmak şarttır.

4- Güven
Kendisine güveni olmayan bir insan için yukarıdaki maddeler geçersizdir. Güven olmadan bu işler olmuyor. Utangaç korkak çekingen Kişiler için bu iş gerçekten çok zaman alır ve fırsatları kullanamaz.

5- Doğruluk
Bu her iki cins içinde geçerli en önemli unsurdur. Bir sohbetin, ilişkinin başladığında insanlar birbirlerini karşı tarafa yalansız ve en doğru şekilde tanıtmalıdır. Aksi takdirde temeli olmayan bir bina inşa etmiş olursunuz ve altında kalma riski çok yüksek olur. O yüzden doğrucu Kişiler bu konuda en sağlam yaklaşım tarzına sahip olanlardır. https://www.netsohbet.com
İleride düzeltmek gereken yalanlar karşıdakinin size olan güvenini yok etmek için kendi hazırladığınız bir düzenek olacak ve içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Herşey iyi güzel de ben bu kızla nasıl konuşup dikkat çekeceğim diyorsanız eğer bu sizin yaratıcılığınız ile alakalıdır. Az çok karşıdakini tanımaya çalışırsanız gerisi gelecektir. Kişiliğini karakterini hiç bilmediğiniz biri ile sohbet zordur. Bu yüzden etraf veya çevresinden ip uçları edinmekte fayda var.

En basit örnek ; bir adres sormak olabilirimi ? (cesaret)

Bir başka örnek ( etrafta iyi bir restoran sorabilirmiyiz ?

Farklı bir yaklaşım: çakmak istemek? Eğer içiyorsa, Eğer var ise sigarası da vardır. Onu da isteyebiliriz. Çakmağınız varsa sigara da vardır. Kusura bakmayın bende paket almak istemiyorum çünki bırakma aşamasındayım diyerek ücret teklif edebilirmiyiz?

Bunlar sadece senaryo.
Buna benzer bir çok ilk sözlü temas çeşidi yaratabilirsiniz.

Mesela ben İstanbul’da onun bindiği metro kalabalık olduğu için ilk durağa kadar gidip sırf kıza yer rezerve edip ona yerini veren birini tanıyorum.
Herkesin bir açık noktası vardır kısaca. Bulmak gerek.

Sanal ortamlarda kızla konusmak:

Sanal bir ortamda sohbet, tanışma biraz daha kolaydır ama Real hayata göre güven meselesini aşmak çok daha zordur. Hatta işin kilit noktası burasıdır. Sizinle her türlü sohbet edebilir ama güvenmediği sürece muhabbet sadece orada kalır.

Buna karşı sergilenecek ilk tavır yine dürüst olmaktır. Dürüst olduğunuz sürece karşıdaki sizin yalan söylemediğiniz kanısına zor ama daha erken varacaktır.

Sergilenmesi gereken tavırlar:
Görmediğiniz kimseye sanal bir ortamda kesinlikle iltifat etmeyin. Görmediğiniz halde bunu yaparsanız yalancı ve sahtekar durumuna düşersiniz.

Basit sohbetlerden kaçının. Nasılsın selam naber nerden gibi klasik sorular hemen herkes tarafından soruluyor. Sıradışı bir yaklaşım tarzınız olmalı.

Direkt özel iletisim kurmaya çalışmak belki puan kaybettirebilir ama muhabbeti çevirebilirseniz iyi bir sonuç çıkabilir.

Kanıtlanmış en kesin sanal ortam iletişim türü, genel ekranlarda sohbet edip, bilgi sahibi olduğunuz konularda sağlam sohbetler ederek, özelinize gelmelerini sağlayabilirsiniz’de ama bunu herkes başaramaz. Klavyeniz sağlam olmalı.

Sohbet tarzı;
Sohbet tarzımız seviye kuralları içerisinde olduğu müddetçe eksi bir görünüm sergilememiş oluruz ve sadece artılarımız göze batar. Dürüstlük efendilik her zaman kazanacaktır. Bir bayanla asla laf dalaşına girmeyin. Diğerleri de size cephe alabilir.

Saygı seviye ve dürüstlük bizim ön planda kalmamızı sağlayacak unsurlardır. Bunları birer alışkanlık haline getirip bu karakteri kendi kalıbına oturtmak en doğru olandır.

Yetişkin insanlar hayatta bir çok faklı kişi ve olaylardan kaynaklanan güven sarsıntısını kolay düzeltmezler. Bu yüzden ısrarcı olmakta fayda vardır. Bir kız ile muhabbet ederken eğer bazı konularda hayır diyorsa saygı duymak en doğru karşılama biçimidir. Üstelemeden bazen peki demeyi bilmek gerekir.
Sanal bir ortamda bir kızı anlamak için çok basit bir yöntem deneyebilirsiniz. Kısa süre bayan rumuzu ile bağlanıp ona gelen mesajları görebilir vay be diyebilirsiniz. Ama bunu sürekli yapmayın. Çünki site yetkilileri sizi, bazen bayan bazen erkek nicki ile gördüğünde deşifre erdebilir.
şimdilik sevgi ile kalın. Bu konuda benzer paylaşımlar olacaktır.

Etiketler: , , ,

Yorumlar (1 Yorum)

    Eda sayman

    Merhaba admin. Yorum yapmadan duramicam. Bu düşüncede erkek yokki

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbete Bağlan

Mobil sohbetin keyfini bizimle yasayin.

Kesintisiz sohbet ve Müzik esliginde nezih sohbetler.

NetSohbet.Com Kızla sohbet edebilmenin püf noktaları. Kızlarla tanışma