Ana Sayfa > Mirc Sohbet > Mirc Script Indir

Mirc Script Indir

mirc indir

Netsohbet.Com Mirc Sohbet ekran görüntüsü

NETSOHBET.COM MIRC INDIRME SAYFASI

Günümüzde gelişen internet teknoloji ve yazılımlarında mobil’in önemi gittikçe artıyor olması, ve dev arama motoru GOOGLE’nin Web sitesi sahiplerinden mobil uyumluluk talep etmesi nedeni ile masa üstü ve laptop kullanımı biraz daha azaldı.

Her ne kadar masa üstü veya laptop kullanımı azalmış olsa bile, sohbet kullanıcılarının en iyi keyif aldığı sohbet bağlantı aracı mirc scrip’lerdir.

Sitemiz Netsohbet.com ; Kullanıcı rahatlığını düşünerek hazırladığı mirc sohbet script proğramını kullanıma sundu.

Sohbet siteleri içerisinde Mirc script’lerin kullanım amacı, komut yapısını derli toplu menü haline getirmek ve düzenlenebilir yapısı ile kullanıcıya kolay sohbet yönetim paneli sunmaktır.

Mirc script indirip kurulum tamamladığınızda bağlantı menüsü otomatik olarak /server irc.netsohbet.com sunucumuza bağlanmak için ayarlanmıştır. Yapmanız gereken tek şey, kendinize bir rumuz belirleyip SOHBETE BAĞLAN menüsünü tıklamanızdır.

Kullanıcılar Anlık online sohbet odaları içerisinde, topluluk kuralları, Aile ve ahlak yapısına uygun, seviyeli sohbet etmekle yükümlüdür.

Yükleyecek olduğunuz mirc sohbet scripti tam bir sohbet makinası şeklinde kodlanmıştır. Kanallar hakkında Geniş Bilgi ve kullanım klavuzu mirc script içerisinde mevcuttur. Net sohbet mirc scripti şimdi indirebilir ve mirc sohbetin farklı hazzını yaşayabilirsiniz.

MIRC

MIRC

Mirc Script

Etiketler:

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbete Bağlan

Mobil sohbetin keyfini bizimle yasayin.

Kesintisiz sohbet ve Müzik esliginde nezih sohbetler.

NetSohbet.Com Türkçe mIRC indir mIRC sohbet scripti yükle