NETSOHBET BIZDEN HABERLER

Radyo ve Sohbet Odaları

sohbet

Hüzün istilâ etmişti dört yanımı, ne yapacağımı bilmez ve neye nasıl karar vereceğimi düşünürken hep adı ortamlarımızda geçen muhabbet geldi aklıma.
Eski dostlar, arkadaşlar ve iş ortamlarımızda ki bağlarımız derken; sohbet ve muhabbet’e ihtiyaç duydum.
Aradım telekonferans ile eski dostları, arkadaşları, güzel günleri ve anılarımızı yad ettik, güldük, neşelendik, duygulandık…
Buluşmak veya bir ortam da görüşmek üzere karar aldık. Gel zaman, git zaman hepimizin hayatı Yeniden ve tekrar bir olabilmek adına yeni keşfettiğim bir radyo vesilesiyle sohbet ve muhabbet’e internet üzerinde de birlikte olabileceğimizi, görüşebileceğimizi, iletişim sağlayabileceğimizi düşündüm ve netsohbet.com ‘a muhabbet etmek üzere davet ettim.
Kırmadılar ve netsohbet.com’da sohbetimizi doya doya yapma başladık. Radyo’da müzik ve dinletiler eşliğinde keyfimize keyif kattık.
Nitekim bu buluşmamız bizleri birbirimize daha da bağladı. Artık sürekli ve her zaman görüşebiliyor, muhabbet.org’da muhabbet’in dibine vuruyor ve radyo ile müzik dinleyip coşuyorduk!
Yeni arkadaşlarımızında aramıza katılmasıyla bağlarımızı güçlendirdik. Bundan böyle sohbet ve muhabbet olarak ve şüphesiz radyo’nun inci sesleriyle eğlencemize, keyfimize keyif kattık. 🙂

211 kez okundu

0 Yorum yapıldı

Paylaş : Facebook | Twitter | Instagram | TumblrSosyal Medya

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.