Ana Sayfa > Genel > Sitene Sohbet ve radyo ekle

Sitene Sohbet ve radyo ekle

Netsohbet.com – sitene ekle.
Sitenize radyo ve sohbet ekleme sayfası.
Sitenize bedava sohbet ve radyo eklemek bedava.
Netsohbet.com yazılı chat uygulamasını hiç bir ücret ödemeden kendi sitenizde kullanabilirsiniz.

Sohbet ekleme nedir nasıl yapılır?
Herhangi bir Web sitesi sahibi kendi sitesinde chat yaptırmak için iki seçeneğe sahiptir.
1 – Kendi ircd sunucunuzu oluşturabilirsiniz. Kendi ircd sunucunuzu açmak biraz külfetli olacaktır. Ayrıca sunucu yönetimi için biraz bilgi sahibi olmanız gerekiyor.

2- Başka bir sunucunun kullandığı sohbet uygulamasını, sitenize dosya olarak ekleyebilir veya kod ile kendi sayfanız içerisinde açabilirsiniz.

Oluşturduğunuz Web sitelerinizde bir sohbet sayfası olsun istiyorsanız, herhangi bir masrafa girmeden bizimle iletişime geçerek burada kullandığımız sohbet yazılımını kendi sitenize kurabilirsiniz.

Kendi kanalınızın yönetimini siz belirliyorsunuz. Sistem siteniz üzerinde çalışmaya başladığında kontrol tamamen sizde olacaktır. Size verilen yetkiyi sadece kendi odanızda kullanınız. Tıpkı sizin gibi diğer kanal sahipleri de kendi kanallarına müdahale ettirmek istemeyecektir.

Sohbet ve radyo bir arada. Netsohbet Fm online internet radyosu chat Applet ile birlikte gelen bir özelliktir. Chat yapan insanlar DJ’lerden istek yapabilir ve bunu bir başkasına armağan edebilir.

Bu yukarıda anlattığımız, sizlere sunduğumuz özelliklerden farkı bir düşünceniz varsa eğer yine değerlendirmek üzere bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Sitemizden faydalanmak isteyenler muhakkak bilmesi gereken belirli başlı sohbet kurallarını dikkate alarak buna göre hareket etmelidir. Netsohbet seviyeli bir chat ortamı inşaa etmek üzere yoluna devam eden bir sonucudur.

Eklenen muhabbet ortamları Web sitenizde kullanıcılarınız için güzel bir platform olacaktır. Kullanıcılarınız sizi daha çok ziyaret edecek ve kitleniz zamanla artacaktır. Bu şekilde size gelen misafirlerle birebir iletişim kurmuş olacak, fikir ve görüşlerini birebir öğrenebileceksiniz.

Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbete Bağlan

Mobil sohbetin keyfini bizimle yasayin.

Kesintisiz sohbet ve Müzik esliginde nezih sohbetler.

NetSohbet.Com Sitene sohbet ve radyo ekle