Hakkımızda

Netsohbet.Com yayın hayatına 2004 yılında başlayan seviyeli elit bir sohbet sitesidir.

Sitemiz kurulduğu günden beri her zaman en yeni, en kullanışlı, ve güncel teknolojileri kullanarak hizmet vermiştir. Sunucumuz kesintisiz, bir şekilde sohbet imkanı sağlar. Sunucu içerisinde genel diyaloglar toplum ahlak kuralları çerçevesinde yapılır. Türk aile ve ahlak yapısına uygun olmayan davranışta bulunan kullanıcılar engellenir ve seviye ön planda tutulur.

Sitemiz kullanıcılarına farklı alternatif seçenekleri bulunan geniş bir irc ağı üzerinden    yayın yapar.

Müzik ve radyo;

Sohbet sunucumuzda, sohbet odalarında insanların birbirleri ile diyalog kurmaları dışında canlı radyo dinleme imkanı sunar. Radyo’muzda kesintisiz müzik, canlı bağlantılar ve istek şarkılar yapılabilir.

Oyun ve eğlence ;

Sitemizde  birbirinden farklı eğlenceye dayalı yarışma veya farklı etkinlikler yapabileceği odalar bulunmaktadır.

Mobil sohbet

Netsohbet.Com mobil uyumlu yazılımı sayesinde  kullanıcılar sohbet odaları’na bağlantı kurabilmek için her türlü akıllı cihazlarını (iOS, android) kullanabilirler.

Mirc script;

Sohbet sitelerinin vazgeçilmez en popüler irc bağlantı aracı olan mİRC Script, Netsohbet  Mirc Script adı ile kullanıcıların hizmetine sunulmuştur.

Applet;

Kullanıcılar Son zamanlarda irc sunucu sahipleri ve  kullanıcılarının yaşamış olduğu sorun sebebi ile güncel html5 yazılıma sahip olan web Applet Sayesinde Java veya flash player sorunu yaşamayacaktır.

Yetkilendirme;

Sitemizde bulunan sohbet odaları eğlence ve müzik kanalları, kesin suretle yetkililer tarafından Seviyeli sohbet amacı ile takip edilir. Bu vesile ile kanal yetkilileri site içerisinde dürüst, temiz, ahlakı ve ikili diyaloglarda iyi niyetli olgun kişiler arasından seçilir.

Bildiriler;

Sunucu iç yönetmenliğine göre, hazırlanan sunucu hakkındaki değişiklikler ve benzeri  duyurular, kullanıcılara sohbete ilk girişlerinde global mesaj olarak gösterirlir.

üyelik;

NetSohbet.Com sohbet sitesi, kesinlikle ücretsizdir. Kullanıcılarından asla ücret talep edilmez.

Güvenlik;

Sunucu içerisine kişisel Bilgi ve belge paylaşımı yasaktır. Kesinlikle kimseye şifre, adres, kart bilgileri, tc kimlik numarası gibi özel kişisel bilgiler vermeyiniz.

 

Sunucu kurallarına uymayan, aile ve kültür yapımıza aykırı sohbet eden kullanıcılar uzaklaştırılır. NetSohbet.Com Sohbet sitesi kaliteli, edepli, seviyeli sohbetler sunar. Aksi durumlarda yöneticiler gereken işlemi yapmakla yükümlüdürler.

 

 Sohbete Bağlan

Sohbet, Müzik eglence, Netsohbet.Com

Türkce ve yabanci dillerde hizmet veren sohbet sitesi

NetSohbet.Com Hakkımızda