Ana Sayfa > Şehir odaları > İstanbul Sohbet

İstanbul Sohbet

Bu yazıyı Kadıköy’de deniz kenarında bir restoranda otururken yazıyorum. Kahvemi söyledim şimdi geldi ve ilk yudumda aklıma İstanbul’ chat odası açmak geldi. Çünkü bu güzide şehir herşeyi hak ediyor.  

istanbul Sohbet odasi

Türkiye’nin en fazla nüfus yoğunluğuna sahip, Avrupa ve dünyanın önemli metropollerinden biri olan İstanbul’dan herkese sevgilerle.

Bir atasözünde görünen köyün klavuz istemediği söylenir hep, Burası İstanbul, burayı tarif etmek için hiçbir söze gerek yok aslında. Bu şehiri anlatmaya kelimeler  yetmeyecek. Türkiye’nin kalbi deniliyorsa zaten can damarı konumundadır. Her ülke böyle bir şehire sahip olmak ister. Coğrafi konumu, ticaret hacmi, tarihi ve turistik güzellikleri, gibi birçok özellikler bu şehirde bir arada toplanıyor. 

Denizin kokusunu seven, ama ister istemez ayrı kalmak zorunda olan, özleyen hasret çeken insanlar muhakkak vardır. İş hayatı, gurbet, yaşam koşulları nedeni ile İstanbul’dan ayrı kalan bir çok İstanbul Aşığı gibi bende bu şehirde yaşamıyorum. 

Avrupa’da yaşamını sürdüren bir gurbetçiyim. Birçok Avrupa ülkesini gördüm gezdim dolaştım fakat şunu rahatlıkla söyleyebilirim. “İstanbul benzeri güzellikleri ve önemi olan bir başka şehir göremedim. İstanbul’u anlamak için gezmek dolaşmak şart. Bu şehri keşfetmek gerçekten çok önemli.  

Farklı şehirlerden gelip burada hayatını sürdüren vatandaşlarımız, Türkiye’nin en güzel şehrinde yaşıyor fakat, durum uzaktan göründüğü gibi değil. 

Bir metropolde yaşamak hiçte kolay değil. Hayat standartları diğer illere göre daha üst seviyede diye birşey yok. Dünyanın heryerinde insanoğlu yaşamını sürdürmek için çalışmak emek vermek ve kazanmak zorunda. İstanbul için bu durum biraz daha zor. 

Burada tatil yapmak, gezilere katılmak, ziyaret gibi mevzulara insanlar buraya aşık olabilir, güzelliğine hayran kalabilir. Buz dağının görünmeyen yüzü ise İstanbul’da yaşamak gerçekten zor. Milyonlarca insanın bulunduğu bu şehirde aynı sektörde aynı kalifikasyonda çok sayıda iş yeri ve meslek sahipleri var. bu yüzden İstanbul’da yaşamak için, insanların gözü, kulağı,bir derece daha iyi olmalı ve biraz daha akıllı davranmak zorundalar. Zira zordur İstanbul’da yaşamak. 

Kimilerine göre farklı bir büyü vardır bu şehirde, kimi şairler İstanbul’u kız gibi düşünüp öyle anlatmaya çalışırlar. Türkiye’de aşkın başkentidir aynı zamanda İstanbul. Birçok imkansız aşka mevzu olan aşklar burada yaşanmıştır. 

İstanbul’da yaşayan milyonlarca insan farklı sosyal iletişim kanallarından birbirine ulaşabiliyor. Bizde Netsohbet olarak bu çorbada tuzumuz olsun istedik. İstanbul’un bir ucundan öteki ucuna, bütün sohbetsever arkadaşlarımızı buraya davet ediyoruz.

İstanbul chat odası kullanıcıları; 

Web girişi

çet imkanı

Mobil arayüz şeklinde üç farklı giriş olanağına sahiptir. 

Farklı bağlantı özellikleri sunan Netsohbet mobil uyumlu chat odaları, kendi kategorisinde kullanıcılara, arzu ettikleri hizmeti ulaştırmaya çalışır. 

Yeni bir kaynasma odası ile karşınızdayız. 

İSTANBUL , dünyanın başkenti olabilecek kapasitede bir şehir #İstanbul için özel çet odaları aktif edilmiştir.

Seni seviyoruz İstanbul. 

Etiketler:

Yorumlar (1 Yorum)

    Bu yukaridaki resim Istanbul üsküdar degilmi ? Burasi gercekren cok guzel

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?