Ana Sayfa > Şehir odaları > Ankara sohbet

Ankara sohbet

Ankara sohbet, Ankara Chat

Ankara

ANKARA SOHBET
Türkiye’nin başkenti olan Ankara’ya özel açılan bu muhabbet servisi %100 bedavadır. Ortak mobil uygulama alt yapısını ve Mirc reality chat proğramını kullanarak giriş yapılabilir. Standart irc tabanlı ve Web arayüz alternatifi olan bağlantı seçeneklerini destekler. Türkiye’nin en kaliteli mobil uyumlu sohbet servisi olarak Başkent Ankara’ya özel bu odayı açmış bulunuyoruz.

Ankara odası yönetim şekli.
Bu oda kullanıcıların talebi üzerine. yerel bir topluluğa özel ek servis olarak açılmıştır. Yönetim usulü diğer kanallarda geçerli olan kurallarla aynıdır. Ekstra açılan bir oda her zaman hitap ettiği bölge, şehir veya benzeri yakınlık gösteren kesimlerden giriş yapan karakteri yüksek kişiler tarafından yönetilir. Net sohbet site yönetimi bunu destekler.Founder kendi odasından sorumludur. Mecbur kalmadıkça Başka topluluk kanallarına müdahale edemez.

Bu odaya giriş için Sadece Ankaralı olmak mı gerekiyor ?
Hayır kesinlikle böyle bir mevduat söz konusu değil ve olamaz. Buraya isteyen herkes girebilir. Herkes istediği kanala join yapabilir. Sadece Ankara bölgesinde yaşayan kişileri biraz daha birbirine yakın hale getirmek için kullanıcı talebi üzerine açılmıştır. Farklı şartlar gerektirmez standart odalar ile birlikte ortak kullanılır.

Türkiye ve Avrupa’nın en fazla nüfus yoğunluğuna sahip şehirlerinden biri olan başkentimiz, kendisine ait bir odayı muhakkak hak ediyor. Modern ve muhafazakar bir şehir olan Ankara her ne kadar kış ayları soğuk geçsede, sıcak kanlı insanların saygı ve sevgiyi ön planda tuttuğu bir kesim olarak bilinir.
Soğuk bir Ankara akşamımda pencereden dışarıyı seyrederken şehrin sakin yerlerinde yalnız mı kaldınız. Canınız sıkılmasın diye, şehrin bir ucundan öbür ucana ulaşan bir sosyal platform oluşturduk. Ankaralıların birbirlerine daha kolay ulaşabileceği, tanışıp enfes söylesiler edebileceği bir odayı sizin için hep sıcak tutmaya çalışacağız. Net sohbet ailesi olarak soğuk mevsimlerde içinizi ısıtacak harikulade sohbetleri size yaşatmayı umuyoruz.

Şehrin kalabalığından bıkan arkadaşlarımız biraz kafa dağıtmak için burada bizimle birlikte farklı konular hakkında sohbet ederek kafasını az da olsa rahatlatır ümidindeyiz. Çünkü biz sadece güzel insanlarla bir araya gelip güzel zamanlar yaşamak iyi bir gün veya akşam geçirmek için buradayız.
Ankara chat siteleri içerisinde en elit odaya sahip olmak için her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?