Ana Sayfa > Mirc Sohbet > Mirc Sohbet Nedir?

Mirc Sohbet Nedir?

Mirc Sohbet Nedir? İnsanların bilgisayar aracılığıyla diledikleri ortamdan bağlanarak birbirleriyle sohbet ettiği en geniş kapsamlı servistir. Yıllardır popülerliğinden hiçbir şey kaybetmeyen bu servis giderek daha çok geliştirilmekle beraber, kullanıcı dostu arayüzlerle sadeleştirilmiştir.

Netsohbet.Com olarak 2004’ten beri farklı ve yeni modüllerle sohbet ortamınıza keyif katıyoruz ve bunu ücretsiz yapıyoruz. Farklı dillerde sohbet etmek, sohbet ederken müzik dinlemek, radyodan istek şarkıda bulunmak, radyoya canlı bağlanabilmek, yarışma türü değişik etkinliklerde bulunmak gibi çeşitli isteklerinizi yerine getirmek için yeni nesil teknolojilerle çalışıyoruz. Mobil sohbet web ve mirc gibi farklı bağlanma seçeneklerimizle Sohbet Odaları içerisinde kesintiler yaşamıyorsunuz.

Saygı temelinde ve aile ortamı huzuruyla geçireceğiniz eğlenceli zamanın teknik alt yapısını her zaman güncelliyor, bilgisayar kullanma becerisi asgari seviyede olan herkese hitap edecek şekilde kolaylaştırıyoruz. Etik dışı ve toplum normlarına aykırı davranışlar ve sözler sergileyen kullanıcıları anında sistemden uzaklaştırarak, sohbet ortamınızın her zaman elit kalmasını sağlıyoruz.

Mobil Sohbet

Netsohbet.Com üzerinden üye olup indireceğiniz uygulama ile 7/24 akıllı cihazlardan bağlanarak sohbet odalarına katılabilirsiniz. Dünyada en çok kullanılan mIRC sunucularını Netsohbet güvencesiyle kullanabilirsiniz.

Kanal Yetkilileri

Şirketimizin konusunda uzman ve titiz ekibi, periyodik olarak ve şikâyet hâllerinde özel olarak tüm kanalları ve odaları denetlemektedir. Bu denetimler sırasında kanalda yetki isteyen kullanıcıların genel odalardaki davranışları ve yazışmaları baz alınarak özel bir değerlendirme yapılır. Ahlaki ve etik kurallara saygılı olmak, yetki vermek için temel şartımızdır.

Kişisel Güvenliğiniz Bizim İçin Önemlidir

Sisteme üyeliğinizden ücret talep etmiyoruz. Dolayısıyla kredi kartı veya banka bilgilerinizi de istemiyoruz. Lütfen siz de sohbet odalarında kimlik numaranız, şifreleriniz, adresleriniz gibi özel ve kişisel verilerinizi saklayınız, paylaşmayınız. Yasal mevzuata göre sunucu üzerinde yapılan bazı teknik ve genel güncellemelerin kullanıcılara haber verilmesi gerekmekte olduğundan, sisteme giriş yaptığınız zamanlarda genel mesajlarla bilgilendirme yapılmaktadır. Kuralları çiğneyen kullanıcılar sistemden dışlandıktan sonra tekrar giriş yapamaz, banlanırlar.

Etiketler: , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbete Bağlan

Mobil sohbetin keyfini bizimle yasayin.

Kesintisiz sohbet ve Müzik esliginde nezih sohbetler.

NetSohbet.Com Mirc Sohbet Nedir?